O spoločnosti

Naše podnikateľské aktivity sú založené na dodávaní ideálnych riešení v oblasti plastových, hliníkových okien a dverí, ktoré v maximálnej možnej miere spĺňajú požiadavky našich klientov. Robíme všetko pre to, aby naše výrobky a služby dosahovali tú najvyššiu kvalitu. Našou prioritou je spokojnosť našich klientov, našou inšpiráciou sú ich potreby a očakávania.

Uvedomujeme si rýchlosť zmien,ktoré prebiehajú v oblasti okien. Preto neustále rozvíjame naše technológie a hľadáme nové inovatívne riešenia. Medzi hlavné smery vývoja našich produktov isto patrí zameranie na energeticky čo najúspornejšie výrobky, pričom nezohľadňujeme iba užívateľský komfort, ale tiež vplyv na životné prostredie.

Firma vznikla v roku 2007, ako malý rodinný podnik pôsobiaci na lokálnom trhu okresu Bardejov. Postupom času sme začali ponúkať okná do miest ako Prešov, Košice a Bratislava.Dnes naša firma pôsobí na celom Slovensku. Spolupracujeme s tými najlepšimi na trhu, profily okien dodáva spoločnoťi Inoutic (Deceuninck), kovanie spoločnosť Siegenia AUBI.

Ferdinand Šimco
Majiteľ